Zveme vás na speciální komentované prohlídky naší výstavy!

Jak se zdokonalují skřetí kostýmy a masky?  Jak se cítí lidé, ze kterých se občas stanou skřeti? Co s tím mají společného bitvy a proč Rohan nepřijel? To a mnohem víc vám na komentované prohlídce poví kurátor výstavy Ctibor.  Možnost nahlédnout pod pokličku celého projektu je tu hned ve čtyřech možných termínech:

V sobotu 25. 11. jsou naplánované první dvě po sobě jdoucí prohlídky, a to ve 14.00 a 16.00. Sraz je na Špilberku, na malém nádvoří.

V sobotu 9. 12. se na vás těšíme v 15.30.  Sraz je na Špilberku, na malém nádvoří.

V sobotu 13. 1. 2018  čeká Špilberk nejen prohlídka (v 16.00, sraz na malém nádvoří), ale také navazující koncert Jednoho kmene (v 18.00, přímo v prostorách výstavy).
Vstupenky budou k prodeji od 1. prosince,  k zakoupení na pokladně hradu Špilberku a také na pokladně na Měnínské bráně v centru města Brna (pozor, otevřeno má od čtvrtka do pondělí a platit tam lze pouze hotově). Zájemcům o tuto událost doporučujeme si v případě zájmu zajistit vstupenku předem, jsme kapacitně omezeni prostorami na přesně 60 účastníků. 

V pátek 9. 2. 2018 v 15.30 nás čeká úplně 4. komentovaná prohlídka.  Sraz je na Špilberku, na malém nádvoří.

V sobotu 17. 3. 2018 v 15.30 budeme naposledy provádět ve vsýtavě Jeden kmen s doprovodným komentářem. Sraz opět na malém nádvoří na malém nádvoří

 

Fotodokumentace výstavy

 

Informace o vstupném (vč. možných slev) a otevírací době pokladen najdete na webu muzea. Podrobné info ke každé z prohlídek najdete na facebookové stránce – stačí se prokliknout přes termín vybrané prohlídky přímo do konkrétní události.

Těšíme se na vás!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *