Úspěch na Startovači!

Po delší době se znovu ozýváme skrze naše webové stránky, abychom doplnili události posledních měsíců. Komunikační pomlka byla zaviněna především prací na Startovačové kampani, která intenzivně běžela během dubna a května a vzala nám většinu volných pracovních kapacit. Navíc jsme potřebovali nějaký čas na vzpamatování, protože výsledek nám doslova vyrazil dech! Teď se situace konečně uklidnila a my můžeme dohnat všechny informační resty.

V první řadě vám všem musíme ještě jednou srdečně poděkovat za veškerou vyjádřenou podporu a pomoc během našeho tažení skrze Startovač. Díky vám jsme se probojovali na neuvěřitelných 308% cílové částky, což ve výsledku činí 203 322 Kč. I když si Startovač odečetl z částky provizi a část peněz padne na výrobu odměn, stále je co slavit!
Pomohli jste nám shromáždit dostatek finančních prostředků, abychom měli téměř volnou ruku při realizaci výstavy skřetích fotek v Brně na Špilberku, kterou jsme se zavázali otevřít 23. 9. 2017. Dále jste nám otevřeli dveře do profesionálního nahrávacího studia, kde budeme moci připravit hudební album, na kterém druhým rokem pracujeme a které bude vyprávět jednu z legend kmene. Album by mělo vyjít na konci roku 2017. Nakonec jste nám pomohli překonat i poslední hranici, která pro nás znamená vydat knihu s příběhem a fotkami Jednoho kmene. Tu očekávejte v polovině roku 2018.

Posledního cíle, kterým byl festival, jsme těsně nedosáhli. Přesto se pro vás pokusíme tuto událost uspořádat a podpořit tak otevření naší výstavy na Špilberku 23. 9. 2017. Program a velikost festivalu však zůstane ještě chvíli tajemstvím.

Na závěr se už jen patří říci, že si velmi vážíme veškeré vaší podpory, ještě jednou vám děkujeme a uděláme vše proto, abychom všechny vytyčené a podpořené cíle splnili.

Všichni jsme Jeden kmen

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *