Plakát:JK_newsletter

Konec roku bývá spojen s obdarováním a takovými těmi dobrými prožitky, aby se jedinec mohl těšit na nový rok a zapomněl na starosti roku předchozího. Tak jsme si řekli, že pro vás připravíme také pár důvodů k těšení. Rok 2016 bude posledním rokem tvorby projektu, který jste mohli sledovat již od konce roku 2013. Tehdy na poradě kmene Snaga vznikly první snímky a odstartovaly tak dlouhou cestu tvorby, na kterou jsem se vydali a které jste mohli být čas od času svědky.

Po letošní poradě je jasné, že je potřeba jít s projektem do finále. Sice nás čeká ještě celý rok 2016 plný tvorby, ale nic netrvá věčně a ani by nemělo. Proto jsme se rozhodli jít blíže k vám, našim příznivcům a přátelům, kteří celou dobu tvorbu projektu Jeden kmen sledujete a podporujete naši práci. Z toho důvodu pro vás připravujeme sérii akcí, kde se s námi můžete setkat, lépe poznat práci na Jednom kmeni a prohodit s námi pár slov o tom, co vás zajímá. Tak doufáme, že tyto příležitosti nezůstanou bez odezvy!

Prach a broky – promítání loupežnického filmu

  1. 1. 2016 Brno, Špilberk – Sál Ogilvy

Jako Jeden kmen organizujeme společně s Rosenthal o.s. pod záštitou Muzea města Brna promítání filmu, který toto sdružení úspěšně protlačilo přes Startovač.cz a dotáhlo do zdárného konce. Film Prach a broky jde jako správná pohádka do kin na Vánoce. V Brně ho budete moci vidět přímo ve slavném „žaláři národů“ na hradě Špilberku, kde byl uvězněn i otec jedné z hlavních postav filmu. Která to je, necháme čistě na vašem pátrání. Současně s promítáním vás čeká ještě jedno malé překvapení spojené s Jedním kmenem. Tak neváhejte, film bezpochyby bude stát za to!

One Tribe Night

  1. 2. 2016 Brno, klub Melodka

Společně s klubem Melodka a skupinou Wolfarian, připravujeme koncert na podporu projektu Jeden kmen. Zahraje vám několik kapel, můžete se podívat na vybrané kostýmy a celkově s námi pokecat o tom, co děláme a proč. Přesný program večera je zatím ve vývoji, ale více informací dostanete již brzy zde na stránkách a přes FB. Rozhodně je na co se těšit! Mimochodem i proto, že připravujeme vystoupení hudební sekce projektu Jeden kmen. Přijďte nás podpořit!

Vorroz agh Batraf

  1. 3. 2016 – 28. 3. 2016 Lom u obce Čebín

Vorroz agh Batraf je název posledního venkovního focení projektu. Název v překladu z černé řeči znamená „Pohřeb a setkání klanů“. Příběh je jednoduchý. Umírá šaman kmene Snaga a aby odešel spořádaně do Mandosových síní, je potřeba mu vypravit řádný odchod z tohoto světa. Proto kmen Snaga zve další kmeny uruki, aby přišly a pomohly vypravit šamana na poslední cestu.

Fakticky půjde o larpovou  – tábořící akci volně otevřenou pro larpovou veřejnost. Zúčastnit se můžete, pokud splníte několik základních podmínek a zaregistrujete se přes email. Odměnou vám bude zajímavý zážitek, účast na projektu Jeden kmen, fotografie a poznání práce kolem projektu. Také pro vás máme připraveno i několik zábavnějších věcí, ale o tom až později. Registrace zatím otevřená není, datum jejího spuštění se včas dozvíte! Víc info se zase objeví na FB i zde na webových stránkách, takže se nemusíte bát, že o něco přijdete.

To by bylo prozatím vše. Těšíme se na vás!
Jeden kmen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *