FAQ k festivalu a otevření výstavy Jednoho kmene

Shrnutí nejčastějších otázek a odpovědí na ně:

1. Budou lístky i na místě?

Ano budou! Špilberk má velkou kapacitu a určitě se s lístky dostane na všechny – k dostání budou na hradní pokladně.

2. Jak je to s občerstvením?

Na místě se o vás postarají lidi z Melodka a Kava team. Těšit se můžete na několik druhů piv, čaj, kávu, limonádu, speciality z grillu, také něco pro vegetariány a sladkou tečku na závěr.

3. Kdy máme dorazit a jak je to s programem?

Areál se otevře v 12:00 a program na nádvoří začne v 12:30. Dříve prosím nechoďte. Samotná výstava bude slavnostně otevřena mezi 15:45 a 16:45. Od 17:00 začíná hudební program. Podrobněji rozepsaný program najdete v události.

4.  Jak je to s parkováním?

Na hrad je zákaz vjezdu. K parkování využijte ulici Pellicova nebo parkoviště u pravoslavného chrámu svatého Václava, či jiná parkovací místa a domy v okolí. Pokud vidíte, že někdo jede na hrad autem, je nejspíše dodavatel nebo účinkující se speciální povolenkou k vjezdu.

5.  Lze na hradě přespat?

Bohužel nelze. Jen velmi výjimečně zde mohou být ubytováni někteří účinkující. Festivalovým návštěvníkům můžeme doporučit ubytování s volnými kapacitami za velmi přijatelné ceny například zde:  http://www.svomi-ubytovani.cz/15-1/ubytovani-videnska.html

6.   Bude akce i za nepříznivého počasí?

Bude! Nemáme jinou možnost a stejně bude pěkně. Naši šamani a čarodějnice na tom pracují.

7. Máme dojít v kostýmech a maskách?

URČITĚ!!!! Uděláte nám tím velkou radost a my v tom aspoň nebudeme sami. Každopádně mít kostým není povinné!

NA ZÁVĚR TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ:

Špilberk je krásná národní kulturní památka, proto prosíme, abyste se k ní chovali tak, ať nám ještě dlouho slouží k radosti všech. Toalety jsou pro návštěvníky festivalu otevřeny na dvou místech, které máte vyznačeny na mapkách. Lístky jsou na místě k zakoupení na hlavní kase viz mapka. U vstupu na malém nádvoří dostanete festivalovou pásku oproti zakoupenému lístku, s páskou-náramkem se také můžete do areálu vrátit, pokud jej během akce opustíte. Budeme se snažit udržovat festival čistý. Pokud nějaký koš přetéká, dejte nám vědět na stánku Jeden kmen a my se postaráme o to, aby bylo zase kam ukládat odpad. Stánek jsme vám také vyznačili na mapce:

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *