ONE TRIBE NIGHT VOL. 2

Postcards from ARKHAM / Wolfarian / Open Access / Trolíla / Jeden kmen

Druhý ročník festivalu One Tribe Night je tu! Brněnská Melodka 25. 2. 2017 opět otevře své brány, aby do nitra klubu vpustila žánrovou hudební smršť. O to se postarají Postcards from ARKHAM, kteří sebou přivezou všechny krásy i hrůzy Lowecraftovského světa. Za zpěvu skaldů a valkýr připluje nocí drakkar s posádkou Wolfarian. Přes vrcholky hraničních hor k nám doputují polští Open Access a z hlubokých temných lesů zazní melodie Trolíly. Závěr bude patřit Jednomu kmeni, který si pro vás připravil opravdu mystickou záležitost.

Akce se pořádá ve spolupráci s klubem Melodka na podporu projektu Jeden kmen, který se v září roku 2017 představí výpravnou výstavou. Pokud ve vás dříme jakákoliv fantasy bytost napříč světy, povolte ji řetěz a nechte se strhnout nocí, kdy jsou všichni Jeden kmen!

Kdy: 25. 2. 2017

Kde: Brno – Melodka https://mapy.cz/s/1d6f0

V kolik: od 18:30

Za kolik: 150,- na místě

POSTCARDS FROM ARKHAM jsou kukátkem do světa příběhů Howarda Phillipse Lovecrafta a cestou skrze nálady z jeho povídek v podání, jaké byste nečekali. Kapela hrající fůzi post-rocku s filmovou hudbou a metalem byla zrozená v Havířově, ale celým srdcem žije ve městě Arkham, daleko od tohoto světa. Na kontě mají dvě alba OCEANIZE a AE0N5 a je to jen pár dní co vypustili do světa nový videoklip One World Is Not Enough. Pokud i vám jeden svět nestačí, Postcards vám z blízka ukáží ten svůj.

https://www.youtube.com/watch?v=a0-Jqu2bFPM

https://postcardsfromarkham.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/PostcardsFromArkham

 

WOLFARIAN jsou početná brněnská smečka hrající osobitý symfonický folkmetal se severskou tématikou. V jejich sestavě najdete kromě typických nástrojů také housle, flétnu nebo violoncello. Zpěvem si vás podmaní krásný melodický ženský vokál nebo patřičně do boje rozehřeje řízný mužský growl. Wolfarian mají na kontě debutové Far Away In the North. Které vydali v roce 2015.

https://www.youtube.com/watch?v=v8yUIhBWEv0

http://bandzone.cz/wolfarian

https://www.facebook.com/Wolfarian

 

OPEN ACCESS (PL) z polského Krakowa kombinující folk a power metal jsou černým koněm večera. V jejich podání dostává metal se slovanským šmrncem novou tvář. Kapela má za sebou debutové EP s názvem Over a Mountain Peak a v Brně zahraje vůbec poprvé právě na One Tribe Night.

https://youtu.be/CRSDpNO2a50

https://www.facebook.com/openaccessband

 

TROLÍLA je překvapením večera. Jde o jednotrolličí projekt, ve kterém se vám představí v hlavní roli brumle a vokál v doprovodu na cajoon. V podání Trolíli metal nehledejte, budete se pohybovat na vlnách lesní undergroundové muziky v textech v prastarých, dávno zapomenutých jazycích. Toto vystoupení vzniklo speciálně pouze pro One Tribe Night!

https://soundcloud.com/trolila/sets/karantena-koncert

 

JEDEN KMEN je název kapely, celého projektu a vlastně i večera. Hudební projekt, který v sobě míchá tribální fantasy ambient a akustické nástroje s neofolkovými vlivy, se loni vytasil pouze s krátkou ukázkou. Letos však dostanete celý příběh, který bude vyprávět plánované album. Svět Jednoho kmene na vás konečně promluví i jinak než jen skrze fotky!

http://www.jedenkmen.cz/hudba/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *