Jeden kmen součásti kultu Snu…

„The Kvlt Ov Dream“ je nový singl z nadcházejícího alba „Manta“ kapely Postcards from Arkham. O výpravný videoklip a hudební stránku celého alba se postaral kapelník Frodys. Ke spolupráci si navíc přizval Jeden kmen, a tak vůbec poprvé v historii projektu jsme kývli na živé natáčení místo fotografování. Přesvědčil nás hlavně kvalitní příběh scénáře, profesionální přístup a předchozí dobrá spolupráce s PFA.

V příběhu jsme se zhostili rolí bytostí putujících krajinou, které jsou odkázány jen samy na sebe, aby přežily v prázdném světě. Postupně však umírají na otravu (Loqo), vyčerpáním (Raia), pádem ze skály (Gormag), nebo po útoku bestie (Maalflok). Nakonec zůstává jen Morgrim, který nachází svůj konec u tajemného obelisku. I když byl příběh dost podřízen stopáži písně, je z klipu vcelku čitelný a my se těšíme, až nám ho Postcards from Arkham v čele s Frodysem převypráví celý.

Skladba „The Kvlt Ov Dream“ kombinuje atmosférické rockové prvky s nebývalou zběsilostí extrémního metalu v kombinaci se smyčcovými nástroji. Rozmanitost této skladby reflektuje rozmanitost celého nadcházejícího alba, které vyjde v srpnu pod křídly METALGATE a předobjednat si ji můžete už nyní v e-shopu vydavatele.

Kapela se po vydání nové desky nezvykle vypraví na akustické Busking Ritual Tour, kdy bude prezentovat nové, ale i staré skladby hrané na akustické kytary a djembe. V rámci tohoto tour se  PFA podívají i do Brna a pomůžou nám otevřít výstavu Jeden kmen 23. 9. 2017.

 

Postcards from Akrham – The Kvlt Ov Dream

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *